Pokój Biały - jest urządzony w różnych odcieniach bieli, z balkonem, położony od strony południowej. Jest to pokój wielkości ok. 16m2. Ma jedno lóżko małżeńskie i rozkładaną sofę. Może pomieścić od 2 do 4 osób.

Pokój Modernistyczny - jest urządzony w nowoczesnym stylu, w kolorach biel, brąz, szary. Pokój ma dwa balkony, jeden od strony południowej, drugi od strony zachodniej. Ma ok. 20m2. Wyposażony jest w jedno duże łóżko małżeńskie oraz rozkładaną dwuosobową sofę. Może pomieścić od 2 do 4 osób.


Pokój Rustykalny - jest w stylu "wiejskim" z balkonem od strony zachodniej, z pięknym widokiem na las. Znajduje się w nim jedno duże łóżko małżeńskie oraz antresola, na której znajdują się dwa łóżka jednoosobowe. Idealny dla osób z dziećmi lub 2 par. Może pomieścić od 2 do 4 osób.


Pokój Prowansalski - urządzony w stylu inspirowanym południową Francją, duży, ok. 18m2, z balkonem od strony południowej. Wyposażony w duże łóżko małżeńskie i rozkładaną sofę. Może pomieścić od 2 do 4 osób.

Pokój Morski - ma ok. 14m2, z balkonem od strony zachodniej, urządzony w kolorach niebieskich z morskimi dekoracjami. Posiada łóżko małżeńskie oraz rozkładaną sofę. Może pomieścić od 2 do 4 osób.


Pokój Leśny - duży pokój, 20m2, z balkonem od strony zachodniej i pięknym widokiem na las. Urządzony z elementami w kolorze zielonym i dekorowany dużą ilością zielonych roślin oraz motywami leśnymi. Posiada łóżko małżeńskie oraz rozkładaną sofę. Może pomieścić od 2 do 4 osób.

Pokój Rodzinny - składa się z dwóch pokoi: pokoju Romantycznego i Słonecznego.
Pokój Romantyczny to pokój dwuosobowy, z balkonem od strony południowej. Ma ok. 14m2, łóżko małżeńskie z baldachimem, jest ozdobiony serduszkami i innymi romantycznymi dekoracjami. Pokój Słoneczny to pokój dwuosobowy, z dwoma łóżkami, balkonem od strony południowej, pokój ma ok. 10m2.

Pokój Letni - duży dwupoziomowy pokój (ok. 50m.2). Pierwszy poziom składa się z części sypialnej z łóżkiem małżeńskim i części dziennej. Na drugim poziomie znajduje się dodatkowa sypialnia, także z łóżkiem małżeńskim oraz łazienka. Apartament posiada dwa balkony oraz przeszkloną ścianę z pięknym widokiem na las.

Pokój Orientalny - 10m2, wnętrze inspirowane sztuką Azji i wschodu, w kolorach nasyconej czerwieni i pomarańczy. Posiada dwa lóżka a także duży balkon od strony południowej. Może pomieścić 2 osoby.

Pokój Anielski - pokój 14m2, bez balkonu. Niebieskie wnętrze, udekorowane licznymi aniołkami, iście niebiański klimat. Posiada jedno dwuosobowe łóżko małżeńskie oraz rozkładaną sofę. Może pomieścić od 2 do 4 osób.